Наверх

 

Подписаться на новости центра

Контакты

Адрес центра:
г. Запорожье,
ул. Братская 4-а, ост. транспорта "Управление ЗТЗ" (правый берег)

Контактные телефоны:
+38 (050) 362-25-69 - Вита
+38 (050) 577-18-38 - Ира

График медитаций:
Вторник/четверг - 19:30
Суббота - 18:00 - лекция для новичков

Цитаты мастеров

Тилопа
Ты должен победить привязанность к своему Эго. Подобно стреле, убивающей оленя, твое понимание должно положить конец привязанности к своему Эго. Ты должен освободить себя от сомнений.
Тилопа

Буддийские термины

Днi буддiйської культури в Запорiжжi 2017
1 листопада — 3 грудня

Протягом цілого місяця, з 1 листопада по 3 грудня, в Запоріжжі будуть тривати Дні буддійської культури. Це низка івентів, що допоможуть всім, хто відкритий світові, доторкнутися до давньої традиції і до таємниці щастя, захованій у буддійському світосприйнятті.

Центральною подією стане виставка «Скарб Тибету» у Запорізькому обласному художньому музеї. Це єдина подорожуюча виставка в Україні, яка налічує 470 унікальних творів мистецтва з Тибету, Непалу, Індії, Бутануї та інших країн.
Серед її експонатів сувійний живопис, статуї, маски, храмові музичні інструменти, предмети побуту та національний одяг.
Виставка була створена у 2004 році і з цього часу об’їхала всю Україну, побувавши більше ніж у 20 містах, включаючи Київ, Львів, Одесу, Харків, Дніпро та інші.

Офіційне відкриття відбудеться 1 листопада о 14.00

На відвідувачів Днів буддійської культури також чекають тематичні лекції та фільми про буддійську культуру, філософію і медицину, розповіді про подорожі буддійськими країнами, майстер-класи з медитації. Докладно з програмою можна ознайомитися за посиланням: http://buddhadays.in.ua/program/

Днi буддiйської культури в Запорiжжi 2017 постер

З 23 по 29 листопада в кінотеатрі імені О.Довженка пройде показ документального фільму «Ханна: нерозказана історія буддизму» про дивовижне життя, Ханни Нідал, жінки-лами, завдяки якій буддизм став відомий на Заході. Фільм отримав чимало нагород на міжнародних кінофестивалях по всьому світі, а сама Ханна разом зі своїм чоловіком, ламою Оле Нідалом, були відзначені премію ЮНЕСКО за підтримку міжкультурного діалогу і мирного співіснування.

Запрошуємо цікаво і з користю провести час в оточенні буддійської культури Тибету, яка ще ніколи не була настільки відкритою людям на Заході.

buddhadays.in.ua
buddhism.zp.ua