23-29 листопада
Початок сеансу 17.00
Кінотеатр імені О.Довженка, мала зала
Тривалість – 2 години
Ціна квитка – 35 грн
Квитки можна придбати в кінотеатрі.
Офiцiйний сайт фiльму – http://
Прем’єра в Запоріжжі!
Документальний фільм “Ханна: Нерозказана історія буддизму” тільки починає свій шлях до широкого глядача в різних країнах. У запоріжців є ункальна можливість одними з перших побачити цю чудову роботу, що здобула чимало премій на престижних міжнародних кінофестивалях.
Перед показом заплановане вступне слово учителя Діамантового шляху Аліни Федченко (Україна). Також у глядачі зможуть поставити запитання, що їх цікавлять.
Фільм буде демонстуватися мовою оригіналу (англійська) з українськими субтитрами.
Документальний фільм “Ханна: нерозказана історія буддизму” (2013), 87 хв., студія-виробник Коннектід Пікчерз ЛТД, Об’єднане Королівство, Лондон
Продюсери та режисери: Марта Кесслер, Адам Пенні,
Кінематографіст: Гай Нісбет, Редактори: Саймон Баркер, Хеміш Ліонс
Фільм розповідає історію Ханни Нідал та її пригоди під час поширення тибетського буддизму на Заході.
Історія починається її диким та ідеалістичним захопленням хіпі в Копенгагені та веде нас за Ханою й її чоловіком Оле в гедоністичне місто Катманду, де 1968 року вони стали першими західними учнями Його Святості Кармапи XVI — першого лами Тибету, який свідомо перероджується, та людини, котра змінить їхні життя назавжди.
Осердям фільму є унікальна та натхненна історія кохання Ханни й Оле та їхня непохитна відданість справі: принести буддизм на Захід. З Європи та Північної Америки, через територію Східної Європи та Росії, де конає комуністична система, через викрадення бойовиками в Південній Америці, — стрічка зображає шлях великої жінки на передньому краї турбулентного, постійно мінливого світу.
“Ханна” досліджує буддійський ідеал свободи в усіх його проявах. Він є більш актуальним сьогодні, ніж будь-коли, і застерігає від того, щоб все тибетське вважати святим.
Фільм та його головні герої відзначені міжнародними нагородами:
– Переможець в номінації “Приз глядацьких симпатій” на 17-му щорічному міжнародному кінофестивалі ARPA 2014 року
– Офіційний відбір на міжнародному кінофестивалі у Ванкувері VIFF 2015 року
– Офіційний відбір на 10DOCSDF 2015 року
– Кращий документальний фільм на 3-му “Індійському фестивалі кіноплівки” 2015 року
– Премія ЮНЕСКО для Ханни та Оле Нідал за їхній внесок в свободу слова, співчуття і розвиток миру і добра. Нагорода вручено “Асоціацією ЮНЕСКО з міжкультурного і міжрелігійного діалогу” в місті Малага (Іспанія) 2015 року
– Кращий документальний фільм на “Міжнародному фестивалі режисерів світового кіно” в Лондоні 2016 року.